• slide1

  Naše reference: Menuet Karlovy Vary, kompletní slaboproudé systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

 • slide2

  ISŠTE Sokolov - systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, optika, multimediální vybavení, včetně projektové dokumentace, kompletní silnoproud

 • slide3

  Rezidence Triplex Karlovy Vary - slaboproudé instalace, požární ucpácky

 • slide4

  Hotel Dvorana Karlovy Vary kompletní slaboproudé systémy IPTV, EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

CCTV systém NUUO

Profesionální systémy NUUO představují inteligentní řešení kamerových systémů, s využitím nejnovějších kompresních technologií, s nabídkou nejvyšší obrazové kvality a zobrazovacího výkonu, při splnění nejpřísnějších požadavků na stabilitu a spolehlivost i v náročných provozních podmínkách. 

 

Jednotlivé NUUO systémy umožňují připojení až 64 kamer pro živé sledování, s možností vzdáleného přístupu v sítích LAN i přes internet pomocí softwaru, webového prohlížeče nebo mobilního telefonu. Videozáznamy jsou pořizovány nastavitelně podle časových rozvrhů, na základě detekce pohybu nebo spuštěním od externích zařízení. Záznamy z jednotlivých kamer jsou uchovávány na serveru na jednom nebo více HDD s možností okamžitého zálohování. Systém umožňuje nahrávat videozáznam společně i se zvukem ve vysoké kvalitě. Systém CMS (centrální správa) nabízí vlastnosti na systém jako je centrální správa až stovek NUUO serverů do jednoho kompaktního celku. Standardem dodávky je kompletní lokalizace do českého prostředí s maximálním komfortem pro obsluhu a řídící pracovníky centrály.

 

IP rekordéry NVR Titan

 

Vysoce stabilní systém pro nahrávání IP kamer, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

 

NVR Titan je linuxový systém vytvořený pro pokročilé instalace s vysokými nároky na výkon, stabilitu, bezpečnost a kompatibilitu. Díky nahrávací propustnosti 250 Mbps je možné stabilně zaznamenávat až 64 megapixelových kamer. Bezpečnost dat je zajištěna nejen kvalitním zabezpečením samotných dat a podporou RAID, ale i zdánlivými maličkostmi, jako je například zablokování HW resetu pro obnovení výchozích hesel. 

 

Pro vyrovnání zatížení nebo oddělení nahrávání kamer, vzdálenou správu a dohled systému nabízí NVR Titan duální síťové propojení. Kamerový systém lze rozšířit až do 100 zařízení NVR Titan, což umožňuje vytvoření rozsáhlého kamerového systému. Specialitou Titanu je široká podpora internetových prohlížečů a dnes často vyhledávaný klientský software pro MAC OS. Samozřejmostí je mobilní klient pro Android, iPhone a iPad. NVR Titan je ideální záznamové zařízení pro IT specialisty.

IP rekordér

IP rekordér

Titan schéma

Titan schéma
 
 
Přidejte si nás:www.facebook.com