Města, obce a aglomerace

Nabízíme nejmodernější slaboproudé a telekomunikační technologie, které pomáhají řídit a zabezpečovat provoz měst a obcí, zkvalitňují a zabezpečují život jejich obyvatel.

 

Dodávané systémy lze vzájemně provázat do funkčních celků s dosažením výrazného zvýšení efektivity všech systémů a spolehlivosti řešení. Jednou investicí a jedněmi provozními náklady tak lze úspěšně zajistit poměrně širokou funkcionalitu. Tímto také dokážeme automatizovat často velmi náročné postupy, jež nyní zbytečně zatěžují zaměstnance i rozpočty měst a obcí. Další výrazné snížení nákladů pak přináší kromě sdílení dat i sdílení přenosových cest jednotlivých systémů. Montujeme informační panely, které usnadňují orientaci občanů v rámci objektu, dále umožňují rychleji a kvalitněji prezentovat aktuální informace či navigovat v rámci území města, obce.

 

 

Městské kamerové dohlížecí systémy (MKDS)

 

Jsou již běžnou součástí bezpečnostních a kontrolních systémů měst a obcí a slouží jako účinný prostředek ke znesnadňování podmínek pro páchání trestné činnosti. MKDS mají díky svému trvalému dohledu nad místy se zvýšenou koncentrací osob nebo nad místy s častými problematickými dopravními situacemi či pouličními přestupky (křižovatky, parkoviště, náměstí, nádraží…) i odstrašující psychologický efekt na chování občanů.

 

Poskytneme Vám partnerský přístup při řešení Vašich požadavků a vytvoření variant možných cest k jejich řešení. Poskytujeme komplexní služby od zpracování koncepce, projektu po realizaci, uvedení do provozu a zajištění servisu zařízení a zákaznické podpory. 
 

 
Přidejte si nás:www.facebook.com