• slide1

  Naše reference: Menuet Karlovy Vary, kompletní slaboproudé systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

 • slide2

  ISŠTE Sokolov - systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, optika, multimediální vybavení, včetně projektové dokumentace, kompletní silnoproud

 • slide3

  Rezidence Triplex Karlovy Vary - slaboproudé instalace, požární ucpácky

 • slide4

  Hotel Dvorana Karlovy Vary kompletní slaboproudé systémy IPTV, EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

RSS

Novinky

 
Přidejte si nás:www.facebook.com
 • Zajímavé články na téma bezpečnosti školských zařízení

  06.02.2017 12:44

  V měsíci lednu 2017 jsme byli požádáni vydavateli odborných časopisů, abychom napsali články na téma bezpečnosti školských zařízení. První článek vyšel v časopise Poradce ředitelky mateřské školy, následoval další článek ve zpravodaji Integrace a inkluze ve školní praxi s podtitulem Základní pilíře specifické bezpečnosti. Články mají pomoci vedoucím pracovníkům ve školství se základní orientací v dané problematice.

 • Vážení obchodní partneři

  10.01.2017 07:39

  Vážení obchodní partneři,

  děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na její pokračování v roce 2017.

   

  Rádi bychom Vás touto cestou informovali o platných mailových adresách.

 • Skutečné potřeby klientů jsou prioritou firmy

  26.10.2016 12:12

  Hory – V nenápadném domě v malé obci Hory u Karlových Varů sídlí společnost ICS-systémy, jejíž význam dávno přerostl hranice regionu. Zákazníkům nabízí nejen kompletní dodávky v oblasti slaboproudých instalací a požárních řešení pro výstavbu obchodních a administrativních center, ale i veřejných budov nebo obytných budov i rodinných domků. O aktivitách společnosti jsme hovořili s jejím jednatelem ing. Liborem Sladkým.

 • Pozvánka na 4. národní konferenci

  12.10.2016 07:04

  V pondělí 31. října 2016 od 9.30 do 16.30 hodin v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR (Sněmovní 1, Praha 1, konferenční sál č. 205) se uskuteční 4. národní konference „Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství v ČR - aktuální témata 2016".

 • Nové turnikety ISŠTE Sokolov projektu "Bezpečná škola".

  08.09.2016 08:32

  Práce na zabezpečení budov se prováděly v Integrované technické a ekonomické škole v Sokolově. "Byl jsem se podívat přímo na místě, škola má čtyři nové turnikety pro vstup do budovy prostřednictvím karet s čipy. Došlo k doplnění kamerového systému, dochází k monitorování stavu dveří s vazbou na poplašný systém," uvedl hejtman Karlovarského kraje Martin Havel.