• slide1

  Naše reference: Menuet Karlovy Vary, kompletní slaboproudé systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

 • slide2

  ISŠTE Sokolov - systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, optika, multimediální vybavení, včetně projektové dokumentace, kompletní silnoproud

 • slide3

  Rezidence Triplex Karlovy Vary - slaboproudé instalace, požární ucpácky

 • slide4

  Hotel Dvorana Karlovy Vary kompletní slaboproudé systémy IPTV, EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

RSS

Novinky

 
Přidejte si nás:www.facebook.com
 • Veřejné osvětlení města OHRID

  25.04.2016 11:49

  V roce 2013 pojal magistrát města OHRID záměr snížit spotřebu elektrické energie a vylepšit a sjednotit vzhled všech lamp veřejného osvětlení které provozuje. Na základě zadané a zpracované studie došel magistrát k závěru, že celková investice do výměny veřejného osvětlení dosáhne dle jejich názoru částky cca 3,5 mil EUR včetně DPH, tj. cca 2,9 mil. EUR bez DPH. Vzhledem k omezeným finančním možnostem města, se jeho vedení rozhodlo najít na výměnu veřejného osvětlení soukromého investora formou PPP ...

 • Konference Bezpečná škola 2016

  29.03.2016 14:50

  Otázkou komplexního zajištění bezpečnosti ve školách, maximální možné ochrany žáků, pedagogů i návštěvníků škol nejen před útoky tzv. šílených střelců, ale i před vandalismem nebo krádežemi se zabývá celodenní Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2016, která se uskuteční dne 26. května 2016 v prostorách Národní technické knihovny v Praze 6.

 • Standard bezpečnosti ve školním prostředí

  10.11.2015 12:13

  Karlovarský kraj připravuje sérii opatření, která mají zlepšit bezpečnost žáků a studentů na středních školách. Na projektu spolupracují odborníci Krajského úřadu s ministerstvy vnitra a školství. 

   

  Zástupci odboru krizového řízení krajského úřadu společně s řešiteli projektu provedli analýzu situace v jednotlivých školských zařízeních a navrhli kompletní řešení slabých míst, ať už se to týká vstupu nepovolaných osob, tak i ostatních možností ohrožení žáků a pedagogů.

 • Úroveň zabezpečení škol v ČR

  30.10.2014 10:02

  V souvislosti s tragickou události napadení studentů na střední škole ve  Žďáru nad Sázavou, se diskutuje způsob a úroveň zabezpečení škol v České republice. "Je to velký námět k tomu, aby se znovu promyslela bezpečnostní opatření z hlediska možnosti přístupu do škol. Není to první případ, kdy na půdu školy pronikla cizí osoba, která se tam potom dopustila násilné trestné činnosti," prohlásil premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). 

 • Inteligentní dotykové centrum

  21.10.2014 14:39

  Dotykový panel INT–TSI slouží jako centrum ovládání inteligentního zabezpečovacího systému. Díky možnosti individuálnímu přizpůsobení uživatelského rozhraní pro každého uživatele, je tento panel ideálním řešením pro lidi upřednostňující jednoduché ovládání, ale i pro náročné uživatele využívajících rozsáhlé funkce systému.