• slide1

  Naše reference: Menuet Karlovy Vary, kompletní slaboproudé systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

 • slide2

  ISŠTE Sokolov - systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, optika, multimediální vybavení, včetně projektové dokumentace, kompletní silnoproud

 • slide3

  Rezidence Triplex Karlovy Vary - slaboproudé instalace, požární ucpácky

 • slide4

  Hotel Dvorana Karlovy Vary kompletní slaboproudé systémy IPTV, EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

PerimetrLocator

Popis systému

 

Systém PerimetrLocator je perimetrický systém střežení plotu pomocí speciálních akceleračních RFID tagů připevněných na plotě a vratech. PerimetrLocator je vhodný pro všechny typy plotů a vrat. RFID tagy jsou napájeny baterií, která vydrží cca 8 let. Díky tomu, že systém nevyžaduje žádnou kabeláž, je instalace extrémně snadná, rychlá a hlavně nenákladná.

 

Systém PerimetrLocator umožňuje díky využití monitorovacích jednotek realizovat také moderní střežení materiálu umístěném na venkovním prostranství pozemku díky akceleračním RFID tagům FLB.

 

Systém PerimetrLocator umožňuje realizovat díky druhotnému využítí RFID tagů na umístěných na plotu také revoluční kontrolu obchůzkové činnosti a to zcela bez účasti strážných. Strážní mají pouze u sebe k kapse osobní RFID kartu. Systém PerimetrLocator umožňuje velmi snadné, přímé připojení do ústředen EZS, což zvládne průměrný technik EZS.

   

Stránky: 1 2 3 Další »

Ukázka využití RFID perimetrického systému

Ukázka využití RFID perimetrického systému

Dispozice systému PerimetrLocator - PTZ kamery

Dispozice systému PerimetrLocator - PTZ kamery

Využití systému pro kontrolu obchůzky

Využití systému pro kontrolu obchůzky
 
Přidejte si nás:www.facebook.com