• slide1

  Naše reference: Menuet Karlovy Vary, kompletní slaboproudé systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

 • slide2

  ISŠTE Sokolov - systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, optika, multimediální vybavení, včetně projektové dokumentace, kompletní silnoproud

 • slide3

  Rezidence Triplex Karlovy Vary - slaboproudé instalace, požární ucpácky

 • slide4

  Hotel Dvorana Karlovy Vary kompletní slaboproudé systémy IPTV, EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

Profil společnosti

Naše společnost Vám poskytuje kompletní dodávky v oblasti slaboproudých instalací a požárních řešení pro výstavbu obchodních a administrativních center, veřejných budov, obytných budov i rodinných domků. Od roku 1998, kdy byla naše společnost založena dokazujeme, že naše firma je dostatečně stabilní a spolehlivá. Jsme schopni vyjít vstříc nejrůznějším náročným požadavkům našich zákazníků z různých sektorů trhu.

Poslání firmy

Posláním naší firmy je klientovi pomoci najít a navrhnout optimální řešení a následně zajistit dodávku technologických prvků v oblasti slaboproudých systémů a požární bezpečnosti včetně kompletního obchodně-technického servisu, projekce nebo zajištění celé realizace.

Základem našeho poslání je osobní kontakt s klientem a zjištění jeho skutečných potřeb, jeho výsledkem pak získání plné důvěry klienta, přátelství a přispění tak k lepším vztahům ve společnosti.

Své působení chápeme zejména jako službu klientovi, kterému v našem oboru efektivně navrhneme a včas dodáme to, co skutečně potřebuje k realizaci svého stavebního díla, a to vždy k jeho maximální možné spokojenosti.

 

 
Přidejte si nás:www.facebook.com