Strukturovaná kabeláž STK

Optické trasy
Optické trasy jsou v mnoha případech jediným kvalitním řešením komunikační linky. Mnohé nevýhody metalických tras nejsou pro optické (tedy galvanicky oddělené) řešení problémem. Skleněné vlákno nepřenáší rozdíl potenciálů napájecích soustav. Elektromagnetické rušení či indukce při bouřkách též nejsou rizikem. Dalším významným přínosem jsou vysoké přenosové rychlosti (běžně 1Gbps) a dosahované vzdálenosti (až 100km). Optické řešení přenosových tras se z hlediska nákladů na pořízení stává stále dostupnějším. 


Optická linka má navíc teoreticky neomezenou šířku přenosového pásma a je tedy připravena i na budoucí, rychlejší přenosové technologie (např. 10 GbE), což výrazně přispívá k ochraně investic do budoucnosti. Společnost ICS-systémy s.r.o. disponuje nejen špičkovým technologickým zařízením, ale i rozsáhlými zkušenostmi v budování optických tras.


Bezdrátové technologie
V rámci dodávky bezdrátových prostředků nabízíme širokou škálu řešení, do kterého mimo jiné patří zejména dodávky mikrovlných propojů: Wifi a Wimax technologie a propojení pomocí laserových pojítek. V rámci dodávek provádíme proměření spektra, návrh a projekt řešení, instalaci a oživení. Vhodnou kombinací vybraného bezdrátového a kabelového propojení lze dosáhnout maximálního efektu pro naše klienty.

Stránky: « Předchozí 1 2
 
Přidejte si nás:www.facebook.com