• slide1

  Naše reference: Menuet Karlovy Vary, kompletní slaboproudé systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

 • slide2

  ISŠTE Sokolov - systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, optika, multimediální vybavení, včetně projektové dokumentace, kompletní silnoproud

 • slide3

  Rezidence Triplex Karlovy Vary - slaboproudé instalace, požární ucpácky

 • slide4

  Hotel Dvorana Karlovy Vary kompletní slaboproudé systémy IPTV, EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

Svářečka optických vláken ILSINTECH KEYMAN S1

Svářečky optických vláken slouží k pevnému nerozebíratelnému spojení dvou vláken. Za pomoci elektrod svářečka nataví konce vláken a vytvoří tak zcela homogenní spoj. Výhodou jsou absolutně nejlepší vlastnosti takto vytvořeného spoje - vložný útlum sváru se pohybuje v řádech několika setin dB. Svářečkou lze buďto přímo spojovat optické kabely/trasy tzv. vlákno na vlákno, nebo na optickou trasu navařujeme předhotovené konektory s kusem vlákna - optické pigtaily.

Nedílnou součástí dnešních moderních svářeček bývá dnes již standardně pícka pro vypékání ochrany sváru. Rovněž baterie, umožňující vaření kdekoliv v terénu bez nutnosti připojení do elektrické sítě, jsou již zpravidla standardem.

Typ vařených vláken lze u svářeček nastavit, pohodlnější a velmi dobře fungující je automatická detekce vlákna multimode/singlemode. 

Většina modelů již dnes umožňuje do sváru vložit uživatelsky definovatelný útlum - to může být užitečné např. u delších tras jako náhrada attenuátorů (útlumových článků). Svářečka si detekuje i úhel zalomení vláken. Na konci svařovacího cyklu se provede automaticky zkoušku sváru v tahu (2N-5N) a na displeji se zobrazí předpokládaný odhadovaný útlum.

Moderní svářečky jsou již dnes zcela automatické a práce s nimi rozhodně není složitější, než u jiných způsobů konektorování.

Stránky: 1 2 Další »

 
 
Přidejte si nás:www.facebook.com